REFERENCJE

Zaufali nam m.in.:

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 

 

„Pragnę podziękować Panu Dariuszowi Sikorskiemu za przeprowadzenie seminarium motywacyjnego dla studentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu w dniu 18 kwietnia 2008 r. Podczas seminarium Pan Dariusz przekazał entuzjazm i energię działania, pokazał jak można zmieniając swój system myślenia, zmienić swoje życie. Na przykładzie własnych doświadczeń, przybliżył uczestnikom seminarium jak można osiągnąć sukces, jednocześnie nie rezygnując ze szczęśliwej rodziny. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić wszystkim Pana Dariusza Sikorskiego jako świetnego motywatora, człowieka, który inspiruje i pomaga odnaleźć drogę do sukcesu.”

prof. dr hab. inż Stefan Wrzosek

 Prorektor ds. Dydaktyki


PZPS

Polski Związek Piłki Siatkowej pragnie niniejszym złożyć serdeczne podziękowania na ręce Pana Dariusza Sikorskiego – Prezesa Zarządu firmy Crown Consulting sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kołłątaja 11 w Opolu za przeprowadzenie w dniu 19 kwietnia 2012 roku treningu motywacyjnego dla reprezentacji Polski w piłce siatkowej kobiet przed udziałem w europejskim turnieju kwalifikacyjnym do Igrzysk Olimpijskich 2012 (Ankara 1-6 maja 2012 roku). Tym samym pragniemy potwierdzić, iż wysoka jakość profesjonalizmu oraz szczególna fachowość przeprowadzonego treningu bezsprzecznie zaliczają Pana Dariusza Sikorskiego jak i prowadzoną przez niego firmę do grona najlepszych w branży. Trening został bardzo dobrze odebrany przez zawodniczki i miał pozytywny wpływ na ich dalszą pracę zawodową. Polski Związek Piłki Siatkowej ma niniejszym przyjemność rekomendować Crown Consulting sp. z o.o. jako kompetentną i rzetelną firmę.


Commercial Union Polska

Miałem przyjemność uczestniczyć w szkoleniu agentów II oddziału w Poznaniu, organizowanym w Lesinie, w którym Ty byłeś główną gwiazdą. Z wielką satysfakcją chciałbym pogratulować Ci jakości Twojego materiału i sposobu, w jaki zaprezentowałeś go uczestnikom. Twój styl komunikowania i sposób, w jaki „sprowadziłeś słuchaczy z obłoków na ziemię”, jest w mojej ocenie bardzo konieczny w obecnych czasach. Musimy powrócić do fundamentów, na których nasi agenci budują swoje kariery. Już dawno nie słyszałem tak skutecznej metody jak Twoja. Nie waham się Ci tego powiedzieć, ponieważ uważam, że aby osiągnąć profesjonalizm musimy wszyscy zrozumieć to wszystko, co tak doskonale komunikujesz – „PROSTOTĘ” naszego biznesu.

Rób tak dalej! Chętnie będę Cię polecał innym zainteresowanym.”

Marian P. Miziołek, CLU Członek Rady Nazdorczej


Polski Związek Lekkiej Atletyki

„Pozwalam sobie złożyć na Pana ręce serdeczne podziękowania za przeprowadzenie cyklu treningów motywacyjnych dla reprezentacji Polski przygotowujących się do startu w 40.Mistrzostwach Świata w Biegach Przełajowych.”

 Prezes PZLA

Jerzy Skucha


DSA Financial Group S.A.

 „…Warto podkreślić, że zajęcia trenera Sikorskiego są zawsze starannie przygotowane i niezwykle atrakcyjne…”

(klijnij na obrazek i czytaj dalej)    


 AXA Światowy Standard Ubezpieczeń

Już od kilku lat mam okazję współpracować z Darkiem Sikorskim i wielokrotnie uczestniczyć w prowadzonych przez niego szkoleniach. Co do współpracy mogę potwierdzić, że skutecznie wywiązuje się z zawartej umowy. Natomiast w zakresie szkoleń do tego typu osób najlepiej pasują słowa „najpierw zobacz – potem oceń”. Szkolenia Darka z pewnością budzą duże emocje, po których trudno jest szukać komentarzy neutralnych. Jeżeli szukasz kogoś kto w nieprzeciętny sposób potrafi zmotywować grupę do działania – Darek Sikorski to właściwy adres. Polecam, warto uczestniczyć w jego szkoleniu choć raz.

Grzegorz Jasienowski Dyrektor Departamentu Sprzedaży Zewnętrznej


MKS Miedź Legnica SA

„Składam na Pana ręce serdeczne podziękowania za przeprowadzenie treningów motywacyjnych dla zawodników i trenerów MKS Miedź Legnica. Szkolenie było niezwykle inspirujące, pomogło sportowcom przełamać własne słabości, wyznaczyć cele i realizować je w dążeniu do osiągnięcia sukcesów… ”


Uniwersytet Wrocławski

 

„W dniu 13 czerwca 2008 r. na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Pan Dariusz Sikorski z firmy Crown Consulting prowadził dla studentów kierunku ekonomii seminarium motywacyjne pt. „I Ty możesz odnieść sukces”, które cieszyło się dużym zainteresowaniem studentów. Podczas seminarium studenci mieli okazję poznać sposoby postępowania, by osiągnąć sukces w różnych dziedzinach życia, m. in. w pracy zawodowej, w biznesie, nauce oraz życiu osobistym. Interesująca formuła seminarium pozwala oczekiwać, że jego uczestnicy potrafią w przyszłości zdyskontować pozyskaną wiedzę i umiejętności.”

 Prof. dr hab. Janina Elżbieta Kundera

Prodziekan


Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy

 

„Bardzo dziękuję Panu Dariuszowi Sikorskiemu za przeprowadzenie seminarium motywacyjnego z cyklu Biznes i Gospodarka w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy na temat „I TY MOŻESZ ODNIEŚĆ SUKCES”. Seminarium odbyło się 21 kwietnia 2009 r. i cieszyło się dużym zainteresowaniem zarówno wśród studentów WSG jak również pośród pracowników bydgoskich firm i instytucji. Pan Dariusz na przykładzie własnych doświadczeń życiowych przekazał uczestnikom seminarium wiedzę na temat jak można odnieść sukces w biznesie, nauce i pracy zawodowej nie rezygnując z własnych marzeń. Podczas seminarium wykazał się dużą wiedzą i profesjonalizmem w przekazywaniu jej innym, co jest gwarancją, że jest świetnym motywatorem dla człowieka, który chce odnieść sukces. Seminarium prowadzone było na wysokim poziomie metodycznym i merytorycznym. Mogę z całą odpowiedzialnością polecać Pana Dariusza Sikorskiego jako znakomitego fachowca i wspaniałego człowieka, który umie i chce pomóc ludziom na drodze do sukcesu.”

mgr Filip Sikora

Wicekanclerz Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy

 

___________________________________________________________________________________

Alex T. Great

Niezmiernie mi miło przekazać Ci list referencyjny wraz z podziękowaniami za włożoną energię, wiedzę i doświadczenie na cyklu szkoleń „Twoja droga do szczytu w branży finansowej”.

Pozdrawiam i życzę spełnienia wszystkich celów na ten rok 🙂

Michał Nowicki
Dyrektor Pionu Inwestycji i Ubezpieczeń

________________________________________________________________________________

FOKS Finanse-Ochrona-Kapitał-Samorealizacja Adam Kita

Jako właściciel firmy „FOKS Finanse-Ochrona-Kapitał-Samorealizacja Adam Kita” jestem przekonany, że wykorzystując wiedzę i inspirację nabytą podczas szkolenia prowadzonego przez Pana Dariusza w sposób tak ciekawy, inspirujący, po prostu inny, że szybko i przyjemnie będziemy osiągać kolejne postawione sobie cele.

 

Adam Kita
FOKS – właściciel

list_referencyjny


Międzynarodowe Stowarzyszenie Studenckie AIESEC

 

„Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów AIESEC organizator projektu Finance Your Future 2 dziękuje p. Dariuszowi Sikorskiemu za współpracę w ramach projektu finansowego Finance Your Future 2 i przeprowadzenie seminarium pt. „I Ty możesz odnieść sukces” dla studentów Akademii Ekonomicznej im. Oskara Langego we Wrocławiu.”


PKO Bankowy PTE

„Pan Dariusz Sikorski współpracował z PKO BP Bankowy PTE na przełomie 2009 i w 2010 roku. W tym czasie przeprowadził cykl szkoleń dla agentów, menadżerów i dyrektorów.Tematyka zrealizowanych zajęć dotyczyła rekrutacji, wdrożenia, monitorowania i motywowania przedstawicieli handlowych, a także wyzwań jakie stoją przed przedstawicielem handlowym i osobami zarzadzajacymi sprzedażą.”

Tomasz Jagodziński

Dyrektor Handlowy


Profit Doradcy Finansowi

„Atmosfera podczas szkoleń jest budowana przez Pana Darka Sikorskiego w niesamowity sposób, co sprzyja przyswajaniu wiedzy i nowych umiejętności. Gorąco polecamy szkolenia i warsztaty pełne zaraźliwego entuzjazmu tym, którzy zastanawiają się nad wyborem szkoleniowca i trenera, który zmotywuje do działania nawet najbardziej skostniałe jednostki. Szkolenia i warsztaty na długo pozostaną w pamięci wszystkich uczestników.”

Michał Marciniak

Prezes Zarządu


Nordea Polska Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie S.A.

 „Bogate doświadczenie sprzedażowe, temperament, niestandardowe podejście do tematów, komunikatywność spowodowały, że Pan Dariusz wyjątkowo sugestywnie i motywujaco wpłynął na uczestników szkolenia.Szkolenie zostało równie pozytywnie ocenione przez dobrych agentów jak i tych dla których czas zarabiania w ubezpieczeniach podobno się skończył. Co najważniejsze, pozytywna ocena przełożyła się na zwiększenie aktywności i sprzedaży.Polecam szkolenie wszystkim, którym zależy na zwiększeniu sprzedaży.”

Witold Agroszewski

Dyrektor Oddziału Regionalnego w Warszawie


Generali Życie T.U. S.A. – Poznań

„Pan Dariusz Sikorski w Oddziale Poznań II, firmy Generali Życie TU S.A. prowadził szkolenie motywacyjne , oraz przedstawił zagadnienia dotyczące technik sprzedaży ubezpieczeń. Jego warsztaty, oprócz tego, że poruszały dużo nowych zagadnień, prowadzone były dynamicznie, co wzbudziło duże zainteresowanie słuchaczy. Pan Dariusz Sikorski przeprowadził również szereg ćwiczeń, i na konkretnych przykładach weryfikował przekazaną wiedzę. Nasi agenci z entuzjazmem uczestniczyli w szkoleniu, i wysoko ocenili wiedzę szkoleniowca. Biorąc pod uwagę korzyści jakie przyniosło szkolenie prowadzone przez Pana Sikorskiego, chętnie widzielibyśmy z nim dalszą współpracę.”

Jarosław Przynoga Dyrektor O/Poznań II


Generali Życie T.U. S.A. – Wrocław

„Pan Dariusz Sikorski prowadził dla naszego oddziału dwa szkolenia : dla Agentów i Menadżerów. W prosty sposób przekazuje swoją wiedzę. Wiedzę , którą uzyskał ucząc na własnej skórze, co działa a co nie działa. Popełniając błędy i je korygując. Doskonaląc sposoby pracy uzyskał dwa świetnie działające narzędzia. Stosując je dokładnie w prezentowanej formie tak Agenci jak i Menadżerowie wrócili z sukcesami. A o to przecież chodzi. Pan Dariusz Sikorski jest praktykiem, który świadomie doskonali własne metody i umie je pokazać i przekazać. Te szkolenia to była bardzo dobra inwestycja.”

Juliusz Piłasiewicz Dyrektor oddziału


Generali  T.U. S.A. – Warmia i Mazury

„W imieniu Kierowników Zespołu Agentów , Agentów Wyłącznych sieci Kompleksowej Generali Group Oddziału Warmińsko – Mazurskiego oraz własnym, chciałbym podziękować Panu za przeprowadzone szkolenie dotyczące „Skutecznej Sprzedaży Ubezpieczeń”. Szkolenie zostało przeprowadzone profesjonalnie, dynamicznie i z dużym zaangażowaniem. Uczestnicy wykorzystują dzisiaj z dużym powodzeniem przedstawione metody i techniki pozyskania klienta oraz metody skutecznej sprzedaży.”

Marcin Chojnowski Dyrektor Oddziału


Generali  T.U. S.A. – Pomorze

„Pan Dariusz Sikorski przeprowadził w Oddziale Pomorskim Generali TU S.A. szkolenie z zakresu motywacji i technik sprzedaży. Szkolenie skierowane było do Agentów Ubezpieczeniowych oraz Kierowników Zespołów Agentów. Pod względem merytorycznym przeprowadzone ono było rzeczowo, rzetelnie i spotkało się z dużym zainteresowaniem wśród słuchaczy. W opinii słuchaczy było to szkolenie charakteryzujące się innym niż zwykle sposobem prowadzenia oraz bezpośrednim sposobem podejścia prowadzącego do słuchaczy. Uważam, że Pan Dariusz Sikorski jest osobą godną polecenia, szczególnie w zakresie szkoleń struktur sprzedaży bezpośredniej.”

Stanisław Andrulewicz Dyrektor Oddziału


Generali  T.U. S.A. – Poznań

„Podziękowanie dla Pana Dariusza Sikorskiego za przeprowadzone w naszym oddziale szkolenie dla agentów i menedżerów , które należało do więcej niż interesujących nie tylko ze względu na wiedzę i Pana doświadczenie , ale umiejętność zaangażowania emocjonalnego i praktycznego uczestników szkolenia. To Pan pokazał nam , że małe różnice w umiejętnościach mogą wywołać olbrzymie różnice w wynikach (przykładem jest choćby wykonanie przez Pana kilku telefonów skutecznych w umówieniu spotkań handlowych). Uświadomił nam Pan , że tylko ?systematyczne odczulanie” , czyli stałe stawianie czoła lękowi (praca z telefonem, rekrutacja i inne…) to jedyny sposób , by nabrać odwagi i by lęk przed odmową zniknął. Reasumując: pokazał nam Pan klucz do sukcesu, jakim jest uczenie się od ekspertów, obserwowanie i kopiowanie najlepszych w naszej dziedzinie”

Jolanta Połczyńska Dyrektor Oddziału


Generali  T.U. S.A. – Kraków

„Miałem, wraz ze swoim zespołem wyjątkowa okazję uczestniczenia w szkoleniu motywacyjnym prowadzonym przez Pana Dariusza Sikorskiego. Wysoki poziom profesjonalizmu i motywującej energii to główne cechy wspólnie spędzonych dwóch dni. Wszystkim menagerom, którym zależy na rozwoju zespołu i wzroście sprzedaży gorąco polecam program szkoleniowy Pana Dariusza Sikorskiego.”

Jerzy Dunin-Suligostowski Dyrektor Generali Życie TU S.A. w Krakowie


Aegon TUnŻ

Składam Panu Dariuszowi Sikorskiemu podziękowania za przeprowadzenie szkolenia motywacyjnego dia Specjalistów oraz Kierowników Zespołów. Zostało ono bardzo pozytywnie odebrane przez wszystkich uczestników, którzy to zgłosili chęć uczestnictwa w kolejnych tego typu szkoleniach.

Ireneusz Stąporek Dyrektor Regionalny


Commercial Union Polska – Kielce

Darku, w imieniu swoim, menedżerów i agentów z przedstawicielstwa Commercial Union w Kielcach bardzo dziękuję Ci za niezwykłe inspirujące, motywujące i pouczające spotkanie, za możliwość podzielenia się z nami swoją wiedzą, doświadczeniem i nowatorskimi, wręcz fenomenalnymi rozwiązaniami. Poruszyłeś nasze emocje, zmieniłeś nasz sposób myślenia i działania, pokazałeś nam jak robić to, o czym mówisz – tym bardziej jest to dla nas nieocenione.”

Małgorzata Suchodolska Dyrektor Przedstawicielstwa


ALLIANZ – Poznań I

„Pragnę serdecznie podziękować za szkolenie motywacyjno – sprzedażowe, jakie przeprowadził Pan dla agentów i Unit Managerów z oddziału Poznań I. Szkolenie zostało bardzo dobrze ocenione przez wszystkich uczestników. Agenci i Kierownicy Zespołów podkreślali niekonwencjonalny sposób prowadzenia zajęć, pozytywny wpływ na ich aktywność i motywację do pracy oraz prezentację konkretnych narzędzi praktycznych, takich jak lista potencjalnych klientów, schemat rozmowy telefonicznej czy prezentacja handlowa. Mam nadzieję, że będę mogła gościć Pana na kolejnej sesji szkoleniowej.”

Sławomira Kolasińska Dyrektor Oddziału


Commercial Union Polska – Nowy Targ

W mojej opinii Pan Sikorski jest świetnym szkoleniowcem, wszyscy agenci byli bardzo zadowoleni z uczestnictwa w spotkaniu z nim. Zdobyta wiedza znalazła odzwierciedlenie w późniejszych działaniach sprzedażowych, co z kolei ma przełożenie na wymierne korzyści finansowe. Przedstawione tematy zdecydowanie pomogły naszym ludziom w pracy, otworzyły ich na nowe metody i niekonwencjonalne podejście do wykonywanych działań. Pan Sikorski jest osobą bardzo sugestywną, posiadającą charyzmę, która w przekonywujący sposób potrafi motywować oraz pobudzać do działania sprzedawców. Przekaz tematu jest jasny i w pełni zrozumiały, a także ciekawy i wciągający. Uważam, że jest to szkoleniowiec, którego naprawdę warto zaangażować.”

Helena Otrembiak-Szaflarska Dyrektor Przedstawicielstwa


Compensa

Z ogromną satysfakcją pragnę podziękować CROWN CONSULTING, a w szczególności Panu Dariuszowi Sikorskiemu za przeprowadzone w dniach 30-31.01.2004r. szkolenie pt. „Motywacje XXI wieku – powrót do podstaw” dla agentów TU COMPENSA Przedstawicielstwo w Warszawie. Podstawowym celem tego szkolenia było wzbudzenie aktywności wśród agentów oraz doskonalenie umiejętności negocjacyjnych w procesie sprzedaży ubezpieczeń. Panu Dariuszowi Sikorskiemu znakomicie się to powiodło. Wrażenia uczestników szkolenia były bardzo pozytywne. W czasach zauważalnego spadku poziomu sprzedaży ubezpieczeń na życie, szkolenie przeprowadzane przez p. Dariusza Sikorskiego jest niewątpliwie sukcesem w poszukiwaniu drogi skutecznej sprzedaży.”

Dariusz Kościński Dyrektor Przedstawicielstwa Warszawa


W-1 Sp. z o.o.

„Zaświadcza się, że Pan Dariusz Sikorski przeprowadził dwustopniowy cykl szkoleń dla kadry menedżerskiej firmy W-l Sp. z o.o., a w szczególności Dyrektorów Regionalnych, Dyrektorów Oddziałów i Unit Managerów . Szkolenia powyższe wpłynęły w sposób znaczący na prawidłowy dobór personelu, a przede wszystkim na wysokość i jakość sprzedaży agentów. Polecam Pana Dariusza Sikorskiego wszystkim firmom zainteresowanym zwiększeniem sprzedaży.”

Piotr Lipski Członek Zarządu


Allianz – Lublin

Szkolenie Sikorskiego?

Motywacja, pozytywna energia przekazana uczestnikom szkolenia.

Efekty: wydajna praca i optymizm w kontaktach z Klientami.

Elżbieta Błaszczuk Dyrektor


Gerling Polska S.A.

„Z prawdziwą satysfakcją i przyjemnością polecam pana Dariusz Sikorskiego jako wybitnego szkoleniowca, który realizował w Regionie Poznań szkolenie dla KZA oraz Agentów. Szkolenie połączone z warsztatami stało na wysokim poziomie metodycznym i merytorycznym. Osobowość pana D. Sikorskiego, jego temperament oraz zaangażowanie podczas zajęć rokują poprawę rezultatów KZA. Mogę polecić zajęcia jako pożyteczne i przydatne w praktyce. Pan Dariusz Sikorski dał się poznać jako wybitny trener i szkoleniowiec. Prowadzi zajęcia na wysokim poziomie metodycznym i merytorycznym. Potrafi natchnąć ludzi wiarą w sukces i pokazać sens codziennej, żmudnej pracy. Rozpala uczestników szkolenia entuzjazmem i chęcią odniesienia sukcesu. Mogę z całą odpowiedzialnością polecać Pana Dariusza Sikorskiego jako znakomitego fachowca i wspaniałego człowieka, który umie i chce pomóc ludziom na drodze do sukcesu.”

Zbigniew Poszyler Dyrektor Oddzialu Poznań


Warta Vita

„Przeprowadzone przez Pana na naszą prośbę szkolenie motywacyjne podczas spotkania z Kierownikami i najlepszymi agentami Oddziału Poznań spełniło nasze oczekiwania. Spotkanie odbyło się przy dużym nakładzie Pana pracy i dostarczyło uczestnikom spotkania wielu korzystnych przemyśleń. Przeprowadzone zostało ciekawie i nieszablonowo. Sam fakt przedłużenia pobytu o pół dnia z uwagi na chęć dodatkowego spotkania się uczestników szkolenia z Panem może świadczyć o zainteresowaniu jakie wzbudziło Pana wystąpienie. Wprowadziło element mobilizujący u uczestników spotkań. W przypadku sporej liczby osób uczestniczących w szkoleniu pozwoliło to im na określenie przez nich samych hierarchii wyznaczanych sobie celów i ukierunkowało i uporządkowało ich pracę.”

Małgorzata Szymkowiak, Andrzej Zimmer


Commercial Union Polska – Łódź

„Pan Dariusz Sikorski w sposób oryginalny i pełen ekspresji przypomniał Agentom prawdziwe źródła i przyczyny ich sukcesów i porażek zawodowych. Na bazie własnych doświadczeń ukazał także proste, ale absolutnie niezbędne prawdy warunkujące powodzenie w biznesie ubezpieczeniowym. Jestem przekonana, że każdy z uczestników w pełniejszy sposób uświadomił sobie swoje możliwości i znalazł odpowiedź, jak je wykorzystywać i przełożyć na efekty.”

Bożena Burghardt Dyrektor Oddziału


Gerling Polska S.A. – Warszawa

„Pan Darek Sikorski prowadził w firmie naszej szereg szkoleń dla dyrektorów, managerów i agentów w zakresie szeroko pojętej sprzedaży ubezpieczeń i zarządzania aktywnością agentów. Zajęcia prowadzi bardzo dynamicznie, momentami w sposób kontrowersyjny (dla niektórych uczestników szkolenia), przy czym posiada umiejętność kontrolowania przebiegu szkoleń i zaangażowania słuchaczy w prowadzone tematy. Jednocześnie zachowuje bardzo przyjazne, swobodne i pomocne stosunki wpływając na zaufanie i szacunek do grupy. Każde ze szkoleń przygotowane jest w sposób przemyślany, dopracowany w najdrobniejszym szczególe. Najistotniejsze: przekazuje informacje, inspiruję i wskazuje. Mogę polecić Państwu współpracę z Panem Darkiem Sikorskim bez najmniejszych zastrzeżeń.”

Jagoda W. Włodarek Dyrektor Regionalny


Commercial Union Polska – Gliwice

„Za wspaniale przeprowadzone szkolenie dla Agentów Przedstawicielstwa w Gliwicach – serdeczne podziękowanie”

Halina Kordas

Dyrektor


Allianz – Poznań II


Pan Darek Sikorski przeprowadził (…) szkolenie dla agentów i menadżerów w moim Oddziale. Swoją ciekawą osobowością oraz niezwykłą dynamiką prowadzonych zajęć, zainspirował i ?porwał” za sobą niemal wszystkich jego uczestników Dodatkowym atutem było bogate doświadczenie własne Pana Sikorskiego. W imieniu całego Oddziału składam serdeczne podziękowania.

Mariusz Brzostowicz Dyrektor Oddziału Poznań II


Commercial Union Warszawa

„Pan Dariusz Sikorski współpracuje z Commercial Union Polska od wielu lat. W przeciągu ostatnich kilku miesięcy przeprowadził szereg motywujących szkoleń dla agentów ubezpieczeniowych ze stażem do 12 miesięcy. Jego wystąpienia są bardzo niekonwencjonalne, porywające oraz pełne dynamizmu. Zainspirowały agentów do pozytywnego myślenia, co miało duży wpływ na zwiększenie ich aktywności oraz wyników sprzedażowych. Dotychczasowa współpraca zdecydowanie pozwala rekomendować Pana Dariusza Sikorskiego jako rzetelnego oraz profesjonalnego szkoleniowca, praktyka i motywatora.”

Leszek Suchodolski Dyrektor Handlowy


Nordea Polska Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie S.A.

„Bogate doświadczenie sprzedażowe, temperament, niestandardowe podejście do tematów, komunikatywność spowodowały, że Pan Dariusz wyjątkowo sugestywnie i motywujaco wpłynął na uczestników szkolenia.Szkolenie zostało równie pozytywnie ocenione przez dobrych agentów jak i tych dla których czas zarabiania w ubezpieczeniach podobno się skończył. Co najważniejsze, pozytywna ocena przełożyła się na zwiększenie aktywności i sprzedaży.Polecam szkolenie wszystkim, którym zależy na zwiększeniu sprzedaży.”


Aviva Gdańsk

„Szkolenia prowadzone przez Darka Sikorskiego motywują do działania, a dla niektórych są momentem zwrotnym w podejściu do pracy.Zmiany, które Doradcy wprowadzają w swojej pracy po szkoleniu prowadzonym przez Darka, to najlepsze referencje dla prowadzącego.”

Tadeusz Stosik

Dyrektor Przedstawicielstwa AVIVA w Gdańsku


DSA Financial Group S.A.

Serdecznie dziękuję Darkowi Sikorskiemu za spotkania motywacyjne ze współpracownikami DSA Financial Group S.A. …

Sławomir Bełz

Prezes Zarządu DSA Financial Group S.A


Commercial Union Polska TUnŻ

Członek Rady Nadzorczej-Marian Miziołek Oddziały: Biuro Centrali -Dyrektor Jacyszyn Ireneusz Oddział CU Warszawa 1 – Dyrektor Waldemar Chromiński. Oddział CU Warszawa XI – Dyrektor Szaflarski Tadeusz Oddział CU Poznań II – Dyrektor -Dyrektor Chabowski Andrzej Oddział CU Poznań III -Dyrektor Czub Marian Oddział CU Ełk -Dyrektor Sikorska Oddział CU Gdańsk -Dyrektor Kupcewicz Mirosława Oddział CU Wrocław II -Dyrektor Bogucki Jerzy Oddział CU Szczecin I -Dyrektor Socha Grażyna Oddział CU Koszalin II – Dyrektor Słota Jolanta Oddział CU Katowice I – Dyrektor Gabrysz Małgorzata Oddział CU Katowice II -Dyrektor Kołakowski Krzysztof Oddział CU Katowice IV – Dyrektor Kubica Jan Oddział CU Toruń -Dyrektor Domeracki Piotr Oddział CU Sopot – Dyrektor Pawlisz Barbara Oddział CU Elbląg – Dyrektor Niezgoda Izabela Oddział CU Olsztyn -Dyrektor Kuczyńska Dorota Oddział CU Gdynia II -Dyrektor Stosik Tadeusz Przedstawicielstwo CU Kielce – Dyrektor Suchodolska Małgorzata Przedstawicielstwo CU Nowy Targ -Dyrektor Helena Szaflarska Przedstawicielstwo CU Opole -Dyrektor Zapora-Sternal Katarzyna Przedstawicielstwo CU Ostrów Wielkopolski -Dyrektor Krymarys Wiesław Przedstawicielstwo CU Gdańsk II -Dyrektor Stosik Zofia Przedstawicielstwo CU Gliwice – Dyrektor Kordas Halina Przedstawicielstwo CU Bielsko-Biała – Dyrektor Ciechomska Danuta Przedstawicielstwo CU Krosno -Dyrektor Witusik Zbigniew Przedstawicielstwo CU Zielona Góra – Dyrektor Szweda Marzena


Generali Życie T.U. S.A. Dyrektor ds. Szkoleń Tomasz Nieściór   Oddziały: Oddział Warszawa III – Dyrektor Walczyna Anna Oddział Warszawa V- Dyrektor Kacprzak Danuta Oddział Kraków I- Dyrektor Bury Alicja Oddział Kraków II- Dyrektor – Jerzy Dunin. Oddział Wrocław – Dyrektor – Juliusz Piłasiewicz. Oddział Gdańsk – Dyrektor – Beata Laskowska. Oddział Poznań – Dyrektor – Jarosław Przynoga. Oddział Bydgoszcz – Dyrektor Kośmicka Mirosława Oddział Katowice I – Dyrektor Gawron Danuta Oddział Katowice II -Dyrektor Lejman Ewa Oddział Lublin – Dyrektor – Robert Ciuba. Generali T.U. Dyrektor Sprzedaży -Szulik Janusz Oddziały: Oddział Mazowiecki – Dyrektor – Iwona Rakietek. Oddział Podkarpacki -Dyrektor Zielecka Grażyna Oddział Wielkopolski -Dyrektor Połczyńska Jolanta Oddział Opolski -Dyrektor Pełka Paweł Oddział Warmińsko-Mazurski -Dyrektor Chojnowski Marcin Oddział Łódzki -Dyrektor Fudalska Aleksandra Oddział Małopolski – Dyrektor Pilch Ryszard Oddział Śląski -Dyrektor Mucha Michał Oddział Pomorski -Dyrektor Andrulewicz Stanisław


    Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Nationale Nederlanden Oddziały: Oddział Warszawa I- Dyrektor Pabijański Tomasz


Agencja Ubezpieczeniowa PERFECT Współwłaściciel Krzysztof Karżewicz


Prime Invest Dyrektor Generalny – Tomasz Pabijański


WBK-CU Polsko-Brytyjskie Towarzystwo Finansowe Prezes – Jerzy Małyszko