Moi nauczyciele

Dexter Yager

Uznawany jest przez wielu analityków przemysłowych za jednego z najbardziej triumfujących liderów biznesu. Poza swoją światową siecią Amwaya, w której jest niedoścignionym liderem rozwinął Yager i kieruje szeroką siecią przedsiębiorstw z dziedziny produkcji, dystrybucji, budownictwa, firm wydawniczych, firm zajmujących się nieruchomościami, organizacją zjazdów i seminariów, uzdrowiskami, mieszkaniami i centrami handlowymi.  

Jeff Yager


Zbigniew Rek

 

T. Harv Eker

T. Harv Eker jest autorem światowych bestsellerów, wydanego w Polsce „Bogaty, albo biedny… po prostu różni mentalnie”, oraz „SpeedWealth”, a także wysokiej klasy kursów osiągania sukcesu, takich, jak Intensywny Kurs Umysł Milionera, Life Directions, Wizard Training oraz Train the Trainer. Jest także producentem i trenerem znanego na całym świecie szkolenia Enlightened Warrior Training.

  Strona internetowa


 Donald (Don) King


Robert Kiyosaki

robert_kiyosakiAutor książki Bogaty ojciec, biedny ojciec. Jest inwestorem, przedsiębiorcą specjalizującym się w inwestycjach w górnictwie i nieruchomościach; jest także nauczycielem, którego poglądy na temat pieniędzy i inwestowania stoją w jawnej sprzeczności z powszechnie panującymi opiniami. Jego książki od 7 lat zajmują czołową pozycję na liście bestsellerów New York Times. Rober Kiyosaki podważył i zmienił to w jaki sposób myślą o pieniądzach dziesiątki milionów ludzi na świecie.


Brian Tracy

Fenomen na skalę światową, świetnie wykształcony, odnoszący spektakularne sukcesy, charyzmatyczny mówca i motywujący trener. jest atuorem inspirujących książek, które raz po raz podbijają rankingi bestsellerów, księgarni Amazon.com, Merlin.pl. W polsce znany między innymi dzięki takim tytułom jak „Sposób na sukces” czy „Punkt zwrotny”  


dr Denis Waitley

Dr Denis Waitley jest jednym z najbardziej cenionych autorów i wykładowców na świecie. Autor 16 książek, w tym światowych bestsellerów Ziarna wielkości  i Być najlepszym (org. Being the best), Podwójne zwycięstwo, Sukces zależy od właściwego momentu. Dr Denis Waitley doradza i bada życie ludzi, którzy odnieśli sukces w różnych dziedzinach. Niedawno został ogłoszony przez National Sales and Marketing Association oraz Toastmasters’ International nadzwyczajnym mówcą Ameryki.

żródło: www.sponpc.pl

Zobacz stronę Denisa Waitleya


Louie Carrillo

Jeden z najbardziej dynamicznych mówców motywacyjnych jakiego słyszałem. Jest liderem marketingu sieciowego i osiąga ciągłe sukcesy rozwijając swoją sieć na całym świecie. Człowiek z niesamowitą charyzmą.


Pat Mesiti

Jest wspaniałym mówcą motywacyjnym, jest działaczem na rzecz powodzenia życiowego, jest trenerem sukcesu, jest trenerem przyspieszania dochodów, uczy ludzi jak zarabiać pieniądze, jak zarabiać duże pieniądze, jak zarabiać jeszcze większe pieniądze, jak nie bać się zarabiać dużych pieniędzy i jak dobrze się z tym czuć.

źródło: ksiązki.wp.pl

Zobacz stronę Pata Mesiti


Les Brown

Les Brown to znany i profesjonalny mówca, autor wielu książek i osobowość telewizyjna. Sławę osiągnął poprzez swoje charyzmatyczne wystąpienia, w których uświadamia ludzi jak otrząsnąć się z codzienności i spełnić swoje marzenia o wielkości. Tą prawdę Les Brown odkrył na postawie własnych doświadczeń i teraz pomaga innym wcielić ją w życie.

Zobacz stronę Lesa Browna


Willie Jolley

Willie Jolley to jeden z najsłynniejszych amerykańskich mówców, piosenkarzy i pisarzy, który Inspiruje Miliony Muzyką i Motywacją! Jest on prawdziwym człowiekiem renesansu, wielokrotnie nagradzanym jako mówca i piosenkarz, a także autorem wielu bestsellerów, znaną na całą Amerykę osobowością medialną i bardzo poczytnym felietonistą… i to wszystko w jednej osobie!

 

Robert Rohm

Robert A. Rohm to światowej sławy osobowość która zjednuje sobie sympatię i zaufanie publiczności swoją niezwykle bogatą wiedzą o relacjach międzyludzkich i samorozwoju. Poprzez swoje prezentacje dr Rohm w znaczący sposób wpłynął na życie swoich odbiorców i uświadomił im jak wiele możliwości, których wcześniej nie doceniali, jest na wyciągnięcie ręki.

 

Robert Gordman

Robert Gordman jest prezesem grupy holdingowej Gordman Group, współpracującej z wyższą kadrą kierowniczą największych firm na świecie. Przez dwadzieścia sześć lat zajmował stanowiska w zarządach firm zajmujących się sprzedażą detaliczną. Pomógł zwiększyć wydajność i rentowność wielu przedsiębiorstwom obracającym ogromnym kapitałem.

źródło: onepress.pl


Peter J. Daniels

Peter J. Daniels (urodzony w 1932 w Melbourne w Australii) jest trenerem motywacyjnym, pisarzem i profesjonalnym mówcą. Ma na swoim koncie trzynaście książek, m.in. „Jak osiągnąć swoje życiowe cele” oraz „Jak być szczęśliwym i jednocześnie bogatym”. Dorastając jako analfabeta w trudnym środowisku Daniels nie miał łatwego startu. Pochodzi z rozbitej rodziny, która od trzech pokoleń utrzymywała się z zasiłku, a obaj jego bracia są alkoholikami. Wielu jego krewnych było karanych więzieniem. Sam Daniels miał trudności w nauce i po niepowodzeniach w szkole został murarzem. W wieku 26 lat tonął w długach i 25 maja 1959 roku uczestniczył w spotkaniu misyjnym Billa Grahama. Wszelkie zmiany w swoim życiu i późniejsze sukcesy przypisuje temu właśnie wydarzeniu. Obecnie jest również członkiem rad nadzorczych oraz doradcą ekonomicznym firm i zarządów. Patrząc na życie Petera Danielsa możemy wyciągnąć bardzo cenny wniosek: upadek nie oznacza końca a jest jedynie kolejną lekcją. Dzisiaj jest jednym z najbardziej poszukiwanych mówców i strategów na arenie międzynarodowej.


Bill Newman

Jest znanym australijskim motywatorem, począwszy od 1978 roku przemawiał do setek ludzi na całym świecie. Jego komunikatywność sprawia, że słuchają go ludzie w różnym wieku i z różnych środowisk odnajdując w jego słowach nadzieję i radę jak rozwiązywać poważne życiowe problemy. Pisze książki, współpracuje z prasą, radiem i telewizją, gdzie prowadzi własne programy. W Polsce znany jest z takich książek jak „Szybuj z orłami”, którą uważam, za jedną z najlepszych książek jakie w życiu przeczytałem i m.in. dzięki niej zacząłem drogę na szczyt, „10 fantastycznych sposobów na sukces”, „10 cnót dobrego przywódcy”.