DARIUSZ SIKORSKI

Prezes Zarządu Crown Consulting sp. z o.o.

Menadżer, konsultant i trener biznesu, jeden z najlepszych specjalistów w dziedzinie motywacji, charyzmatyczny mówca, coach, doradca środowisk młodzieżowych. W jego szkoleniach i seminariach uczestniczyło kilkadziesiąt tysięcy osób. M.in. współpracował i współpracuje z największymi firmami finansowymi w Europie m.in. AXA, Generali Group,Compensa, Allianz, Aegon, Nordea, Aviva i inni. Szkolił m.in.  reprezentację Polski kobiet w siatkówce i reprezentację Polski w biegach przełajowych.

 

JERZY KRUPA

Menadżer, trener i konsultant.

Prowadzi warsztaty z zakresu zarządzania podwładnymi oraz osobistego rozwoju menadżera. Wieloletni mentor i superwizor dla trenerów biznesowych. Specjalizuje się w problematyce zarządzania podwładnymi w sytuacjach zmiany celów, standardów działania i warunków biznesowych. Pracuje z menadżerami w obszarze poszukiwania ich większej skuteczności w motywowaniu, angażowaniu i modelowaniu zadaniowej odpowiedzialności podwładnych.
Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego, długoletni współpracownik firmy szkoleniowej Nowe Motywacje. W swojej pracy stosuje podejście Sokratesa ,,chcesz zmienić świat, zacznij od siebie”. Miłośnik gór i dobrej muzyki.

 

JOANNA MACIEJAK

Przedsiębiorca, lider, trener i coach

Fascynatka szkoleń i indywidualnej pracy z ludźmi. Kochająca wyzwania. W szkoleniach reprezentuje podejście psychologiczne, pobudzające do myślenia i inspirujące do zadawania sobie trudnych pytań i znajdowania na nie prostych odpowiedzi. Specjalistka w temacie planowania biznesu w całościowym ujęciu sfer życia, wyznaczeniu priorytetów i doboru celów możliwych do realizacji z uwzględnieniem dotychczasowych nawyków. Wykorzystuje wieloletnie doświadczenie menedżerskie zdobyte w Santander Consumer Bank S.A w zakresie budowania relacji i współpracy B2B, zarządzania komunikacją w sieci pośredników i coachingu doradców. Wieloletni wykładowca na studiach podyplomowych „Gospodarka Nieruchomościami” Politechniki Koszalińskiej. Absolwentka trzech kierunków Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

 

TOMASZ TRUSZKOWSKI

Ekspert ds. inwestycji

Praktyk na rynkach inwestycyjnych od 2002r., wykładowca w Szkole Inwestowania. W latach 1998 – 2005 pracował w Narodowym Banku Polski, gdzie odpowiadał za analizy ekonomiczno – statystyczne i opracowania dotyczące sektora finansowego na potrzeby Rady Polityki Pieniężnej i Zarządu NBP. Od 2008r. prowadzi własną działalność gospodarczą współpracując z firmami inwestycyjnymi, prowadząc w całym kraju szkolenia z zakresu inwestowania i zarządzania finansami. Współpracuje z Lion Investment Group Sp. z o.o. i odpowiada za rozwój sieci sprzedaży w segmencie SME.

 

PAWEŁ BATOR

Psycholog społeczny, konsultant w dziedzinie psychologii zarządzania, trener sił sprzedaży, trener skutecznego radzenia sobie ze stresem, instruktor karate tradycyjnego posiada stopień mistrzowski 2 dan, medalista Mistrzostw Polski i Mistrzostw Europy.

Realizowane projekty szkoleniowe zawierają elementy filozofii Dalekiego Wschodu oraz zasady sztuk walki, które mają zastosowanie we współczesnym świecie biznesu.

 

PIOTR MASTALERZ

Trener, coach i menadżer.

Jego pasją jest budowanie zespołów w oparciu o leadership i systemy rozwoju kompetencji pracowników. Prowadzi warsztaty z zakresu sprzedaży i zarzadzania zespołami sprzedażowymi. Udziela wsparcia w projektach dotyczących rozwoju sił sprzedaży. Prowadzi sesje coachingowe z menadżerami i kluczowymi pracownikami firm dając im wsparcie w realizacji ich celów biznesowych i osobistych. W swojej pracy korzysta z wieloletniego doświadczenia na stanowiskach dyrektora HR, zastępcy dyrektora handlowego i ponad 14 letniej praktyki trenerskiej.

 

AUGUST JAKUBIK

Sportowiec

Współpracuje z Crown Consulting, jest Reprezentantem Polski w Ultramaratonie – są to biegi 24 i 48 godzinne (w biegu ciągłym). Tacy ludzie przebiegają w biegu ciągłym kilkaset kilometrów (najbardziej wyczerpujące biegi na Świecie). August Jakubik jest Medalistą Mistrzostw Europy oraz Mistrzostw Polski w takich biegach. Dodać też trzeba iż jest to ewenement na Świecie ponieważ w tym roku skończył 49 lat. Prawie 50-letni człowiek rywalizuje z sukcesami z dwudziestolatkami w najbardziej wyczerpujących biegach na Świecie (w pażdzierniku wylatuje na Mistrzostwa Świata). August Jakubik jest świetnym mówcą motywacyjnym. W swoich wystąpieniach opowiada o swoich sukcesach i porażkach. Pokazuje, iż po poważnych upadkach zawsze można powstać i zmierzać dalej do celu. August jest człowiekiem, który zabiera ludziom wszystkie wymówki (sprzedawcom, studentom, menadżerom, prezesom, sportowcom).

 

ADAM GACEK

Coach, trener sił sprzedaży, trener biznesu.